VYTVOŘIT POPTÁVKU

RUBING s.r.o. - vítáme Vás

Jsme inženýrsko - dodavatelská firma s vlastním výrobním a montážním zázemím, která zajišťuje firmám v regionu ČR a SR komplexní řešení halových a technologických konstrukcí, opláštění a technického zařízení budov, efektivní a ekologické výroby a rozvodu tepla od projektové dokumentace po předání díla na klíč.

Firma RUBING s.r.o. byla založena v r.1995.

Základní podnikatelskou filozofií společnosti je komplexní rozvoj příslušného oboru zaměřený na potřeby zákazníka. Důraz klademe na nabídku "Řešení na míru". V každém oboru pracují osvědčení manažeři s potřebnými odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří konzultačním způsobem připravují se zákazníkem optimální řešení jeho investičního záměru. To poté transformují do jednotlivých projektových a realizačních fází. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení celku, stejně jako realizace jednotlivých článků řetězce (pouze realizační projekt, pouze technická realizace, apod). Vše je podřízeno optimálnímu technickému řešení při minimalizaci realizačních nákladů. Samozřejmostí je zajištění potřebných inženýrských činnosti (ÚR, SP, kolaudace).

Firma RUBING zajišťuje výše uvedené činnosti vlastními pracovníky, kteří mají nejen potřebné odborné znalosti, ale také praxi v oboru a mnohaleté zkušenosti z přímého působení na stavbách velkých investičních celků, mnohdy realizovaných pro renomované nadnárodní společnosti. Do našeho týmu patří také externí spoupracovníci, kteří jako fyzické nebo právnické osoby velmi úzce spolupracují na vybraných projektech.

Obdobný rozsah služeb nabízíme zákazníkům od roku 2001 také ve Slovenské republice prostřednictvím naši dceřiné společnosti RUBING SLOVAKIA, s.r.o.

Vlastníme certifikáty systému řízení podle ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN EN ISO 18001:2008, ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN 1090-1,2 u TÜV CZ s.r.o. To nám umožňuje stále zvyšovat kredit a kvalitu směrem k zákazníkům a potvrdit pozici dodavatele náročných technologických celků.

V roce 2006 se uskutečnila fúze společnosti RUBING s.r.o. se společností LKH-Servis s.r.o. Tímto krokem společnost RUBING s.r.o. rozšířila své portfolio služeb o oblast energetických zařízení. Dalším významným krokem v oblasti energetiky je zahájení výroby vyhrazených tlakových zařízení pro teplárenské a elektrátrenské kotle. V roce 2012 vzniklo pracoviště pro výrobu hadovitých systémů kotlů.